Trener Personalny Online

Prowadzenie podopiecznych Online

Z czasem coraz więcej osób zaczyna swoją przygodę ze sportem lub po prostu chce powrócić do dawnej aktywności fizycznej, której z czasem zaczyna brakować. Człowiek został stworzony po to, aby się ruszać, biegać, walczyć, żyć i zdobywać. Nasze ciała są do tego jak najbardziej przystosowane i potrafią wytrzymać niemożliwe do wyobrażenia przeciążenia.
Niektórzy nie zdają sobie sprawy jaką krzywdę sobie wyrządzają rezygnując z aktywności fizycznej.Wiele osób po prostu nie wie jak ma się za siebie zabrać, od czego zacząć i jaką obrać drogę. Z reguły wygląda to tak, że następuje nagły przypływ energii i ogromna chęć zmiany. Następnie przeglądanie setek stron na temat zdrowego odżywiania, planów żywieniowych, diet, treningu, planów treningowych,  a kończąc na zakupach sportowych ubrań i gadgetów. Jeden, drugi, trzeci trening i… właśnie…
Zniechęcamy się, przestajemy ćwiczyć, szukamy sobie byle jakich wymówek tylko po to, abyśmy nie czuli się winni za niewykonany trening. Z czasem w ogóle zapominamy o sprawie i wracamy do swoich wcześniejszych nawyków.


Co się stało, że zrezygnowaliśmy?

Najczęściej są to błahe powody takie jak:

  • brak widocznych efektów,
  • monotonność treningów,
  • ból mięśniowy,
  • zbyt duże zmęczenie,
  • zbyt wysoko postawiona poprzeczka,
  • zbyt ogólny cel treningowy, niesprecyzowany

Wymieniłem tutaj tylko kilka najczęściej spotykanych


Trener Online może pomóc zarówno początkującym jak i zaawansowanym. Osobom, które dopiero co zaczynają trenować, nie posiadają wystarczającej wiedzy z zakresu prawidłowego treningu, diety, metodyki i zasad treningowych ciężko będzie zacząć i wykonywać właściwy oraz bezpieczny dla nich trening. Skorzystanie z usług trenera personalnego online jest dobrym wyborem, ponieważ jest to usługa dostępna dla większości pod względem finansów.

Początki są najważniejsze – uwierz mi.
Jeśli nie zbudujesz silnych fundamentów, nie zbudujesz na niej potężnej, silnej i stabilnej budowli, a jeśli Ci się uda to prędzej czy później ona runie powodując ogromne straty.

Bycie trenerem personalnym online nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza gdy na każdym z podopiecznych skupiam się indywidualnie, również ciągły kontakt trener-podopieczny sprawia, że na bieżąco mogę monitorować postępy i w razie potrzeby modyfikować plan treningowy oraz żywieniowy. Ciągle obieramy nowe cele co nie pozwala na spadek motywacji!


Masz pytania?

Kontakt (kliknij):  Mateusz Turecki – Trener personalny