Trener Personalny Online

Współpracuje z ludźmi z całej Polski dlatego limit miejsc jest ograniczony. Jeśli chcesz zostać moim podopiecznym wypełnij ten formularz i poczekaj na dalsze instrukcje.

Współpraca Online

Mam doświadczenia pracy z ludźmi z różnych środowisk, ponieważ każdy w pewien sposób pracuje nad swoim ciałem. Trenować można nie tylko w klubach fitness – mieszkanie, dom czy ogród też jest świetnym miejscem, co mogą potwierdzić moi podopieczni.

Poznajmy się

Początki zazwyczaj bywają trudne, ale nie tutaj. Niezależnie od twojego stopnia zaawansowania dobiorę odpowiednie metody treningowe, tak aby trening był przyjemny, a efekty były widziane z tygodnia na tydzień.

Edukacja

Wypełnij kwestionariusz, zapytaj o rzeczy, które cię ciekawią i przekonaj się do treningu. Przez czas trwania współpracy uczę podopiecznych jak jadać i trenować, aby później sami podejmowali same dobre decyzje.

Być może po pewnym czasie to ty będziesz udzielał rad swoim bliskim i dzięki zdobytej wiedzy pomożesz im w wielu kwestiach.

Mierzenie postępów

Podczas kiedy jesteś pod moją opieką, ja zajmuję się wszystkim. Twoim zadaniem jest trzymanie się wcześniej obranego planu, który wspólnie omawiamy przed jego wprowadzeniem.

W razie konieczności na bieżąco modyfikujemy niektóre elementy, przez co nie wypadamy z rytmu treningowego.

Od podopiecznych, którzy chcą poprawić technikę wykonywanych ćwiczeń specjalnie przeprowadzam analizę ich treningu, aby uniknąć niepotrzebnych kontuzji.

Na podstawie materiału wideo pomagam ci poprawić technikę danego ćwiczenia, udzielam wskazówek, dzięki którym twój trening jest bezpieczny.

 

Na bazie kwestionariusza żywieniowego układam jadłospis wyłączając produkty, za którymi nie przepadasz, a włączając te, które lubisz.

Plan żywieniowy spersonalizowany pod twoje kubki, dieta może być smaczna i efektywna.

Tworzenie treningu opieram o twoje potrzeby, nie mam w zwyczaju spełniać swoich ambicji, dlatego pracujemy nad tym na czym ci zależy, a ja tylko wskazuję ci drogę do tego.

Każdy z nas trenuje dla siebie, dla zdrowia, siły i właśnie plan jest skonstruowany stricte pod twoje potrzeby.

Jako trener i fizjoterapeuta przykładam dużą wagę do bezpieczeństwa moich podopiecznych, dlatego mocno kładę nacisk na technikę wykonywanych ćwiczeń.

Jeśli za każdym razem będziemy czuć ból w kolanie, trening nie będzie się kojarzył z niczym pozytywnym.

 

Trener nie jest tylko od wysyłania rozpisek i mówienia, że wszystko jest dobrze. Czasami przydaje się z boku osoba, która nie pozwoli nam zrezygnować przed dojściem tam gdzie chcemy.

Czasami zastanawiamy się czy chcemy to robić, czy jest sens, czy warto. Pomogę Ci doprowadzić zamierzone cele do końca.

01 Czy muszę trenować na siłowni?

Nie ma takiej potrzeby. Wielu moich podopiecznych trenuje w domu i osiąga znakomite efekty.

Potrzebujemy troszeczkę sprzętu, ale naprawdę niewiele. Z czasem, jeśli jest taka potrzeba powiększamy swoją „siłownie” o kolejne sprzęty.

 

02 Jak wyglądają płatności?

W zależności od wybranego pakietu, płatność jest, od razu z góry lub co miesiąc przed rozpoczęciem kolejnego cyklu treningowego.

 

03 Czy jest możliwość treningu face-to-face?

Pewnie. Treningi prowadzę w Krakowie, więc jeśli jesteś z Krakowa lub chcesz spotkać się raz na jakiś czas możemy umówić się na takowy trening.

Instagram@mateuszturecki

Follow Me to Stay Updated