O mnie

Uwielbiam połączenie fizjoterapii i treningu. W łatwy sposób mogę przedstawić wszelkiego rodzaju złożone ćwiczenia gwarantujące 100% bezpieczeństwa. Jak dobrze wiemy, każdy z nas jest inny i swoje w życiu przeszedł.

Eliminacja wszelkiego rodzaju ograniczeń ruchowych, nauczenie poprawnej techniki oraz metodyki wykonywania ćwiczeń jest u mnie na porządku dziennym, dlatego na pierwszym miejscu stawiam bezpieczeństwo podczas treningu. Ktoś przychodzący do mnie przyszedł ,,naprawić” swoje ciało, więc zawsze zacznijmy od podstaw i wtedy – na silnych i naprawdę mocnych fundamentach wybudujmy przepiękną świątynie.

In-Person Coaching

Certyfikowany Trener Personalny

Fizjoterapeuta

Uczestnik szkoleń medycznych i sportowych

Autor artykułów popularnonaukowych i sportowych

 

01 Skąd czerpie wiedzę?

Wiedzę jak i doświadczenie zdobywam poprzez uczestniczenie we wszelkiego rodzaju konferencjach, szkoleniach jak i praktykach w klinikach fizjoterapeutycznych.

Dzięki takiemu rozwojowi spraw jestem ciągle na bieżąco, jeśli chodzi o nowinki ze świata sportowego i rehabilitacyjnego.

 

02 Dlaczego połączenie treningu i fizjoterapii?

Studiuję fizjoterapię. Ja jak i moi podopieczni uważają to za strzał w dziesiątkę, ponieważ jak trener może rozwijać i leczyć czyjeś ciało nie wiedząc jak działają poszczególne mięśnie czy jak zbudowany jest dany staw?

Wiedza zdobyta na zajęciach klinicznych podczas pracy ze starszymi pacjentami lub sportowcami po urazach, bardzo przydaje się podczas prowadzenia treningów. Wiem jak ważna jest świadoma praca z ciałem i w jaki sposób pozbyć się wszelkich dolegliwości bólowych.

Instagram@mateuszturecki

Follow Me to Stay Updated