Mateusz Turecki - trener personalny, online

  • Certyfikowany trener personalny

  • Student fizjoterapii,

  • Autor artykułów popularnonaukowych i sportowych

Uwielbiam połączenie fizjoterapii i treningu. W łatwy sposób mogę przedstawić wszelkiego rodzaju złożone ćwiczenia gwarantujące 100% bezpieczeństwa. Jak dobrze wiemy, każdy z nas jest inny i swoje w życiu przeszedł. Eliminacja wszelkiego rodzaju ograniczeń ruchowych, nauczenie poprawnej techniki oraz metodyki wykonywania ćwiczeń jest u mnie na porządku dziennym, dlatego na pierwszym miejscu stawiam bezpieczeństwo podczas treningu. Ktoś przychodzący do mnie przyszedł ,,naprawić” swoje ciało, więc zawsze zacznijmy od podstaw i wtedy – na silnych i naprawdę mocnych fundamentach wybudujmy przepiękną świątynie.

 

Wiedzę jak i doświadczenie zdobywam poprzez uczestniczenie we wszelkiego rodzaju konferencjach, szkoleniach jak i praktykach w klinikach fizjoterapeutycznych. Dzięki takiemu rozwojowi spraw jestem ciągle na bieżąco jeśli chodzi o nowinki ze świata sportowego, jak i moja podstawowa wiedza z zakresu anatomii, biomechaniki, żywienia jest na wysokim poziomie.

 

Jak wyżej wspomniałem, jestem studentem fizjoterapii. Ja jak i moi podopieczni uważają to za strzał w dziesiątkę, ponieważ jak trener może rozwijać czyjeś ciało nie wiedząc jak działają poszczególne mięśnie czy jak zbudowany jest dany staw. Wiedza zdobyta podczas pracy z pacjentami, sportowcami po urazach bardzo przydaje się podczas prowadzenia treningów personalnych. Wiem jak ważna jest świadoma praca z ciałem oraz potrafię podnieść jakość życia moich podopiecznych.